Главная  Архив  Обращение к читателям  Пишите нам  Персоналии   Консультации
[EN] [LV]

"Оранжевая революция" по-латышски: пасмурный бунт раскрытых зонтиков

:)    2008-06-17 11:34:45    
Судя по этой статье Лембергс запустил свою пропагандистскую машину на полную мощь. Вечная песня про соросистов. Где сегодня исполнитель этой заунывной песенки дедушка Эмсис?
uh!    2008-06-17 12:46:36    
\"октябрьский бунт позволил врагов государства назвать поименно\" %| Vienkārši vāks! Ļeņina - Staļina propagandas metodes reinkarnācija bez maskas. Un kas būs tālāk? Apsūdzētā Lemberga vaukšķi visus \"valsts ienaidniekus\" nošaus vai varbūt izsūtīs uz kādu attālāku Latvijas novadu, ieslogot koncentrācijas nometnēs? Cik nožēlojama tā \"Neatkarīgā\", lai dies\' nogrābstās! Bet kompromat.lv, protams protams, šito sviestu tūlīt pārpublicē. Nu kā gan savādāk. Ar patiesīgu informāciju jūs nespējat piesaistīt lasītāju, tad nu cits nekas neatliek, kā vien murgus publicēt.
Славентий    2008-06-17 15:22:30    
Ой,большое спасибо самому честному человеку в Латвии г.Лембергсу.Глаза открыл. Какие прекрасные люди у нас в правительстве;честные,неподкупные, профессионалы и альтруисты блять!!!
KOMPROMAT.LV neatbild par portāla lasītāju ievietotiem komentāriem. KOMPROMAT.LV aicina portāla lasītājus, rakstot komentārus par publicētajiem rakstiem un ziņām, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda. Aicinājuma ignorēšanas gadījumā KOMPROMAT.LV ir tiesības dzēst neatbilstošus komentārus portālā, kā arī liegt lietotājam turpmāku pieeju portālam. Vēršam KOMPROMAT.LV lietotāju uzmanību, ka interneta vide nav anonīma vide un KOMPROMAT.LV ir pietiekami tehniskie līdzekļi, lai komentētājus identificētu.