Главная  Архив  Обращение к читателям  Пишите нам  Персоналии   Консультации
[EN] [LV]

Сармите Элерте: проклятие главного редактора

Amen!    2008-06-15 19:28:23    
Вот и неверь посли этова пастору Алексею Ледяеву, Новое поколение. А веть он предупреждал Элирлте и говорил чтобы она покаялас и отказалс от прапаганды гомосексуалисма. А она не слушалас и богухуйствовала. Да смелуетса Господ Исус Христос над ней! Амен!
Ticīgā dzīvajam Dievam    2008-06-15 21:07:14    
Tā nu ir augsti cienījamā Ēlertes kundze, mums visiem dzīvē gadās kļūdas. Bet mēs saprotam arī jūs, jūs maldījāties, kā avs, par ko arī ir teikts Bībelē, un tagad jūs to saprotot varat kļūt brīva. Mēs saprotam, ka mums kopīgai saprašanai vēl ilgs ceļš ejams, tomēr, jūs, augsti cienījamā Ēlertes kundze, esiet vienmēr laipni gaidāma mūsu kalpošanās vai vnk atnākiet, padiskutēsim! Irlavas 7, Rīga, Latvija LV1046 Теl.: +371 7441501, baznīca Jaunā Paaudze.
ret    2008-06-16 05:54:42    
сама сучка у него с рук кормилась!
KOMPROMAT.LV neatbild par portāla lasītāju ievietotiem komentāriem. KOMPROMAT.LV aicina portāla lasītājus, rakstot komentārus par publicētajiem rakstiem un ziņām, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda. Aicinājuma ignorēšanas gadījumā KOMPROMAT.LV ir tiesības dzēst neatbilstošus komentārus portālā, kā arī liegt lietotājam turpmāku pieeju portālam. Vēršam KOMPROMAT.LV lietotāju uzmanību, ka interneta vide nav anonīma vide un KOMPROMAT.LV ir pietiekami tehniskie līdzekļi, lai komentētājus identificētu.