Главная  Архив  Обращение к читателям  Пишите нам  Персоналии   Консультации
[EN] [LV]

Никак не могут провести суд над Джериньшем

:)    2008-03-12 15:31:24    
Сколько судов он выиграл у дорожников? Знакомый полицейский сказал, что юрист только разводит клиентов, а затем все суды проигрывает. У суда нет оснований сомневаться в показаниях двух полицейских. потому полицейские работают всегда в паре.
Che GueVaira    2008-03-12 15:56:02    
prisvoenie vzatki? estj takaja statja v UK?
ret    2008-03-13 07:20:56    
у кнаба даже есть стать типа: попытка дачи взятки или попытка взять взятку, вот только видно это только в ихнем хуторском сознании может это уложится.
KOMPROMAT.LV neatbild par portāla lasītāju ievietotiem komentāriem. KOMPROMAT.LV aicina portāla lasītājus, rakstot komentārus par publicētajiem rakstiem un ziņām, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda. Aicinājuma ignorēšanas gadījumā KOMPROMAT.LV ir tiesības dzēst neatbilstošus komentārus portālā, kā arī liegt lietotājam turpmāku pieeju portālam. Vēršam KOMPROMAT.LV lietotāju uzmanību, ka interneta vide nav anonīma vide un KOMPROMAT.LV ir pietiekami tehniskie līdzekļi, lai komentētājus identificētu.