Главная  Архив  Обращение к читателям  Пишите нам  Персоналии   Консультации
[EN] [LV]

Янис Кузинс стал глазами и руками Юрмальской думы

RU    2008-02-01 11:43:10    
Удивительная история. А я то верил что Янис Кузинс честный политик и искренне борется за права неграждан и за право русских учиться на родном языке.
LV    2008-02-01 11:45:07    
Chevo tol'ko nesdelaesh radi vlasti i deneg.
Юрий Тарасюк    2008-02-01 11:54:26    
Кузин для "них" полезный человек. Зачем он поехал в Эстонию с антифашистами? Он же хочет быть во власти? Купчик один раз постояла с плакатом против марша легионеров, а потом её десятки раз в этом упрекала национальная пресса. Почему не упрекают Кузина в том, что он даже в Эстонию невъездной?
Eks-dama    2008-02-04 10:02:40    
Kuzin ese i alkogolik.
KOMPROMAT.LV neatbild par portāla lasītāju ievietotiem komentāriem. KOMPROMAT.LV aicina portāla lasītājus, rakstot komentārus par publicētajiem rakstiem un ziņām, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda. Aicinājuma ignorēšanas gadījumā KOMPROMAT.LV ir tiesības dzēst neatbilstošus komentārus portālā, kā arī liegt lietotājam turpmāku pieeju portālam. Vēršam KOMPROMAT.LV lietotāju uzmanību, ka interneta vide nav anonīma vide un KOMPROMAT.LV ir pietiekami tehniskie līdzekļi, lai komentētājus identificētu.