Главная  Архив  Обращение к читателям  Пишите нам  Персоналии   Законы  Консультации
[EN] [LV]

Вице-мэр Юрмальской думы благоволит к Инаре Вилкасте

Гость    2008-01-22 12:06:12    
Инара Вилкасте рулит! Слышал что одна из их с Володей дочик наркоманка. Мож, наговаривают. Потому что это очень честная и порядочная семья.
гостя    2008-01-23 00:02:57    
боженка щельму метит и неодна обида никем незабыта чем глубже в душу смотреш тем темень ближе
kurmis    2008-01-23 17:26:04    
Verojatnije vsevo vsjo viselje i nacnoca kogda Stalberga osudjat i posadat v tjurmu. Verojatnije vsevo togda i skvosj sheli popalzjot kompromati i video i audio zapisi , a sas etot smarcok pomalkivajet. hitrit agent KNAB , VDK , M-5 , KGB , SHTASI , .......hitriit gadjonis. Ne zrja evo pinajet eta Vilkaste sama to znajet sto sjela.
KOMPROMAT.LV neatbild par portāla lasītāju ievietotiem komentāriem. KOMPROMAT.LV aicina portāla lasītājus, rakstot komentārus par publicētajiem rakstiem un ziņām, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda. Aicinājuma ignorēšanas gadījumā KOMPROMAT.LV ir tiesības dzēst neatbilstošus komentārus portālā, kā arī liegt lietotājam turpmāku pieeju portālam. Vēršam KOMPROMAT.LV lietotāju uzmanību, ka interneta vide nav anonīma vide un KOMPROMAT.LV ir pietiekami tehniskie līdzekļi, lai komentētājus identificētu.