Главная  Архив  Обращение к читателям  Пишите нам  Персоналии   Законы  Консультации
[EN] [LV]

Мэр Мункевиц раздаёт в премии десятки тысяч (дополнено новыми фамилиями)

A. Valpetere     2008-01-09 09:05:38    
Диенас Бизнесс отмечает, премию получил Янис Кузин, получивший образование на дому. Что у него за образование. В детстве, как рассказывают, он страдал дистрофией. К слову, брат Кузина тоже работает в руководстве одного из муниципальных предприятий, хотя - пожарный.
Olga    2008-01-09 10:41:03    
Cien.Stepans Sergachovs! Jautajums: kurs izsledza Mezapuki no partijas?Tauta gaida atbilde!
Olga    2008-01-13 14:58:11    
Марис Межапуке (чьё членство в партии Народного согласия приостановлено из-за пьянства) - vai var kaut kads paskaidrot? taisniba vai ne?
KOMPROMAT.LV neatbild par portāla lasītāju ievietotiem komentāriem. KOMPROMAT.LV aicina portāla lasītājus, rakstot komentārus par publicētajiem rakstiem un ziņām, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda. Aicinājuma ignorēšanas gadījumā KOMPROMAT.LV ir tiesības dzēst neatbilstošus komentārus portālā, kā arī liegt lietotājam turpmāku pieeju portālam. Vēršam KOMPROMAT.LV lietotāju uzmanību, ka interneta vide nav anonīma vide un KOMPROMAT.LV ir pietiekami tehniskie līdzekļi, lai komentētājus identificētu.