Главная  Архив  Обращение к читателям  Пишите нам  Персоналии   Консультации
[EN] [LV]

Ещё один звонок Юрмальской думе с того света

Sic tranzit    2007-09-17 17:16:57    
А Мункевиц еще в июне обещал в думе депутатам, что у него со Штокенбергсом все на мази и отправка плана развития в министерство это только пустая формальность...
Patiesba    2007-09-18 05:39:31    
Munkevic naobeshal na paru milionov ! Tokova vtorova z'ivotnova kak Munkevic daz'e v nashei strane chudes nenaiti ! Etot frukt prosto bezpridelshik , vor , vimogatel i prosto ubljudok !
KOMPROMAT.LV neatbild par portāla lasītāju ievietotiem komentāriem. KOMPROMAT.LV aicina portāla lasītājus, rakstot komentārus par publicētajiem rakstiem un ziņām, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda. Aicinājuma ignorēšanas gadījumā KOMPROMAT.LV ir tiesības dzēst neatbilstošus komentārus portālā, kā arī liegt lietotājam turpmāku pieeju portālam. Vēršam KOMPROMAT.LV lietotāju uzmanību, ka interneta vide nav anonīma vide un KOMPROMAT.LV ir pietiekami tehniskie līdzekļi, lai komentētājus identificētu.