Главная  Архив  Обращение к читателям  Пишите нам  Персоналии   Консультации
[EN] [LV]

Репше и Белоконь узаконили отношения

?    2007-08-20 14:35:44    
А когда они узаконят свои отношения с Березовским?
kurmis    2007-08-20 16:19:10    
I.Vilkaste izmantoja R.Stalbergu, vina sakarus, vina naudu, vina intelektualo ipasumu. Kad bija pienakums izpildit savas saistibas no Vilkastes puses vinju nomidija un iznicinaja. Repshe - tu doma ka esi savadaks, izmantos tevi - un tad tu redzesi, kas ir situacijas ipashnieks. Tikai tava gadijuma oponentiem, vijas diedzinsh uz neiecietiga likvideshanu. - A ja Vilkaste un Belokonj sasieti ar saistibam Miera iela 55/57 valsts objekta izkrapshana. Papeti sho objektu un varbut ko varesi izmantot savai nakotnes aizsardzibai.)
ball valve    2007-12-10 14:56:56    
A ball valve (like the butterfly valve, one of a family of valves called quarter turn valves) is a valve that opens by turning a handle attached to a ball valve ... Gate valve manufacturers and distributors directory including stainless steel gate valve, Y-Gate valve, flow control valve, angle gate valve. ProductЈєforged valve
stainless steel tube    2008-03-07 13:25:49    
Eagle stainless steel tube
KOMPROMAT.LV neatbild par portāla lasītāju ievietotiem komentāriem. KOMPROMAT.LV aicina portāla lasītājus, rakstot komentārus par publicētajiem rakstiem un ziņām, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda. Aicinājuma ignorēšanas gadījumā KOMPROMAT.LV ir tiesības dzēst neatbilstošus komentārus portālā, kā arī liegt lietotājam turpmāku pieeju portālam. Vēršam KOMPROMAT.LV lietotāju uzmanību, ka interneta vide nav anonīma vide un KOMPROMAT.LV ir pietiekami tehniskie līdzekļi, lai komentētājus identificētu.