Главная  Архив  Обращение к читателям  Пишите нам  Персоналии   Консультации
[EN] [LV]

Латвийское правительство объединится с российским капиталом

Oi    2007-07-23 14:22:05    
Neydalosj Vekcelbergy kypitj zemljy v Mezhaparke- nagreli i kychka chinovnikov vtjyhnyla v primom smisle slova zemljy v Chiekyrkalnse- Ha ekskljyzivnije doma v Chekyrkalnse- Baltezers -Jyrmala Chekyrkalns........................... Klasicheskij primer vozvrata denjag za nechistajy zdelky, da i SGD kak garant o vipolnenije obezatelstv po vazvraty deneg.
kurmis    2007-07-26 15:04:18    
70.000 ymnozhim na 3 LS za kv.m. 210.000 Ls v mesec 3-my licy. a stoimastj 24ha 5 let ot gasydarstva 240.000 LS ckolko mozhno bila pastroitj dlja gasydarstva i polychjats basnaslovnije dengi v kazny !!! Kto abokral gasydarstvo godatj neprehoditsja.
KYRVA    2007-08-03 07:01:17    
TOLKO I V CIEKYRKLNSE I STROITJ GOS STRYKTYRAM OBJEKTI, NE YZHTO I DRYGOVA NEZASLYZHIVAJEM !!!!!
KOMPROMAT.LV neatbild par portāla lasītāju ievietotiem komentāriem. KOMPROMAT.LV aicina portāla lasītājus, rakstot komentārus par publicētajiem rakstiem un ziņām, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda. Aicinājuma ignorēšanas gadījumā KOMPROMAT.LV ir tiesības dzēst neatbilstošus komentārus portālā, kā arī liegt lietotājam turpmāku pieeju portālam. Vēršam KOMPROMAT.LV lietotāju uzmanību, ka interneta vide nav anonīma vide un KOMPROMAT.LV ir pietiekami tehniskie līdzekļi, lai komentētājus identificētu.