Главная  Архив  Обращение к читателям  Пишите нам  Персоналии   Консультации
[EN] [LV]

Арестовали адвоката

Алекс    2007-06-01 05:46:38    
Посидит адвокат и станет... юристом. Будет ходить по хозяйственным судам как Джериньш или Ингус Гайлумс, которого обвиняли в групповом изнасиловании. Многие юристы берут гонорар наличными и пойди с них в случае чего спроси...
arn    2007-06-01 06:10:30    
Что-то изменилось в этом государстве. Когда-то(лет 5 назад) контора Бауманисов (на самом деле их трое-есть еще племянник),была известна узкому кругу лиц под названием Sķirējtiesa "ABBA", на визитке адвоката красовались три слона (заносчиво, не правда ли). И известна контора была тем, что получала позитивные решения суда Латгальского предместья по заведомо сфабрикованным материалам. Что характерно, ничего не боялись: ни жалоб в генеральную прокуратуру, в Министерство юстиции, в Apgabala tiesu. Увы Фемида оставалась безучастной. Да, безусловно что-то меняется: либо мы приходим к правовому обществу, либо происходит передел зон влияния и новые кадры вытеснят старые.
es    2007-06-01 09:17:25    
Andris Baumanis ir bijušais Maskavas rajona tautas tiesas tiesnesis, pēc aiziešanas prom savā vietā atstāja savu brāli Alfu Baumani, kurš tagad vada Latgales priekšpilsētas tiesu un kurā darās brīnumu lietas..........Drošības policijai iesaku pasekot arī šīs tiesas kādreizējai tiesnesei Diānai Mašinai, Inetai Malahovskai Rīgā, Antonijas ielā 8, kā arī Lidijai Pličai, Zaigai Vrubļevslai, Irinai Jansonei Rīgas apgabaltiesā... Vairāk par viņām par pastāstīt aizsaulē aizgājušās Rīgas apgabaltiesas Krimināltiesiskās kolēģijas priekšsēdētājas Ināras Oses ģimene, draugi, kolēģi....... cilvēkiem jāzina, kas ir nelieši tiesu sistēmā un jāpadzen viņi no turienes.....
Fridrihsons    2007-06-01 13:25:35    
Interesanti, cik procentuāli daudz ir zvērinātu advokātu, kuri ir bijuši aizturēti? Vai gadījumā jau tas procents no visu Latvijas advokātu skaita nebūs tāds paliels? Bet par ZAP nav vārdu - aizstāv savējos līdz riebumam. Kaut vai līķis bagāžniekā, bet ja advokāts, tad savējais. Izskatās, ka šī profesija prasās pēc tādas pašas "tīrīšanas" un zvērinātu advokātu likuma pārskatīšanas kā ar tiesu izpildītājiem ... Ja paši nesaprot, tad jau valstij vajadzētu iejaukties.
Imants    2007-06-01 13:29:36    
Vajadzētu tagad apskatīt visus to tiesu lēmumus par lietas izbeigšanām, kurās piedalījās šis kungs. Un iepazīties ar tiesnesēm, kuras, protams, tikai izpildīja savus pienākumus. Necilvēciski.
Q    2007-06-04 12:41:53    
A Lenchik Bogdanov tak i ne stal advokatom! Vlastj vedy v strane narodnaja, t.e. oranzevaja. Znachit bogdanovi u rulya.
KOMPROMAT.LV neatbild par portāla lasītāju ievietotiem komentāriem. KOMPROMAT.LV aicina portāla lasītājus, rakstot komentārus par publicētajiem rakstiem un ziņām, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda. Aicinājuma ignorēšanas gadījumā KOMPROMAT.LV ir tiesības dzēst neatbilstošus komentārus portālā, kā arī liegt lietotājam turpmāku pieeju portālam. Vēršam KOMPROMAT.LV lietotāju uzmanību, ka interneta vide nav anonīma vide un KOMPROMAT.LV ir pietiekami tehniskie līdzekļi, lai komentētājus identificētu.