Главная  Архив  Обращение к читателям  Пишите нам  Персоналии   Консультации
[EN] [LV]

Коалиция нашла президента себе под стать

Владимир Брутер    2007-05-22 18:21:40    
Отношение к американским консультантам среди правящих партий Латвии не такое уж хорошее. Они не хотят постоянно смотреть в рот США. Допускаю, что Валдис Затлерс станет президентом. Правда, к такому травматологу без коньяка ХO не подкатишь...
$    2007-05-22 18:46:19    
Помню этого ортопеда. Будет чутко выполнять команды. Нужный человек. Верный. С доктором всегда можно договориться. Жаль, что могут не избрать.
KOMPROMAT.LV neatbild par portāla lasītāju ievietotiem komentāriem. KOMPROMAT.LV aicina portāla lasītājus, rakstot komentārus par publicētajiem rakstiem un ziņām, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda. Aicinājuma ignorēšanas gadījumā KOMPROMAT.LV ir tiesības dzēst neatbilstošus komentārus portālā, kā arī liegt lietotājam turpmāku pieeju portālam. Vēršam KOMPROMAT.LV lietotāju uzmanību, ka interneta vide nav anonīma vide un KOMPROMAT.LV ir pietiekami tehniskie līdzekļi, lai komentētājus identificētu.