Главная  Архив  Обращение к читателям  Пишите нам  Персоналии   Консультации
[EN] [LV]

Народную партию отдадут под суд за антинародность?

Жаль    2007-05-09 07:11:17    
Жаль, что Цент согласия не стал реальной оппозицией. Вместе с пчелами и Новым временем они смогли бы заставить правительство действовать в интересах народа. Но Ушаков и Урбанович, похоже. думают только о том, как набить побольше карманы. Что реально сделал Цент согласия? Где результаты?
ЖЗЛ    2007-05-09 07:42:14    
Жаль тому, кто на это расчитывал. Властители у народа такие, каких народ заслуживает. Так что ...
DMITRIJ    2007-05-09 09:41:34    
sej4as aktualno pogovoritj pro narodnikov, nastanet vremja drugih nazvanij .....
Arn    2007-05-09 12:41:28    
Жаль - это у пчел в одном месте. А здесь давно продуманный ход давно известный увековеченной фразой :"Разделяй и властвуй". Ничего в этом мире не меняется.
:)    2007-05-12 07:04:03    
Депутат Сейма от партии "Новое время", бывшая министр обороны Латвии Линда Мурниеце предложила обсудить возможности отменить в республике мораторий на смертную казнь. Она подчеркнула, что тех, кто совершает преступления против детей нельзя считать людьми и для общества они потеряны.
!    2007-06-28 07:08:31    
Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) priekšnieks Aleksejs Loskutovs ir paturējis spēkā tā iepriekš uzlikto sodu Tautas partijai par priekšvēlēšanu tēriņu limitu pārsniegšanu, taču TP tam nepiekrīt un tādēļ vērsīsies Administratīvajā tiesā, trešdien Dienai atzina partijas pārstāvis Arno Pjatkins. Tikmēr LPP/LC, kuru arī KNAB nolēmis sodīt par tādu pašu pārkāpumu, tāpat kā iepriekš TP, ir pārsūdzējuši šo lēmumu A.Loskutovam. Šī ir pirmā reize, kad LPP/LC atzīst, ka KNAB vēlas partiju sodīt par pārkāpumiem vēlēšanu laikā. Ja KNAB noteiktais sods par nepatiesu ziņu sniegšanu priekšvēlēšanu ieņēmumu un izdevumu deklarācijā paliktu spēkā, tad abām partijām varētu būt jāšķiras no naudas summām dažu vai vairāku simtu tūkstošu latu apmērā. Tas tāpēc, ka partijām, kā uzskata KNAB, ir bijusi tieša saikne ar tā dēvētajām pozitīvisma organizācijām, kas pirms vēlēšanām tās reklamēja. KNAB savos secinājumos pamatojas uz pērn Augstākās tiesas lemto, kas secināja, ka TP slavinājušajai Sabiedrībai par vārda brīvību ir tieša saikne ar partiju, tādēļ tās izdevumi uzskatāmi par TP priekšvēlēšanu tēriņiem. Šī organizācija iztērēja gandrīz 600 tūkstošus latu. Likums noteic, ka bez soda naudas, kas TP noteikta 5000 latu apmērā, partijai jāatmaksā pārtērētā summa, kas šajā gadījumā būtu apmēram pusmiljons. Kā atzīst LPP/LC pārstāvis Edgars Vaikulis, arī vēloties sodīt šo apvienību, KNAB balstās uz jau minēto AT spriedumu. Kā zināms, LPP/LC pirms vēlēšanām reklamēja sabiedrība Pa Saulei, kas iztērēja tuvu 300 000 latu. Tiesa, E.Vaikulis nekomentē neoficiālo informāciju, ka KNAB kā partijas pārtēriņu uzrāda vairāk nekā 200 000 latu. Partija neuzskatot, ka būtu pārkāpusi partiju tēriņu limitus un tādēļ pārsūdzēs KNAB lēmumu A.Loskutovam. KNAB no jebkādiem komentāriem pagaidām atturas. Likums nosaka, ka birojam pārbaudes par partiju priekšvēlēšanu tēriņiem jāpabeidz gada laikā un atzinums jāsniedz par visiem politiskajiem spēkiem vienlaikus.
Народной партии подарили 293 тыс. латов     2007-07-10 14:31:40    
По данным Бюро по предотвращению и борьбе с коррупцией за первое полугодие 2007 года больше всего пожертвований получила Народная партия - всего 293 544 латов. Она ушла с большим отрывом от партии, которая находится на втором месте - "Новое время" собрало "всего лишь" 63 366 латов. Далее следует Латвийская социал-демократическая партия, которая получила 20 080 латов. А вот политическому объединению Tēvzemei un Brīvībai/LNNK пожертовали всего 56 латов.
что будет с оппозиционерами?    2007-07-10 18:32:50    
Бывший председатель Рижской думы Айвар Аксенок испытывает трудности с устройством на новую работу. "Во многих местах получены предупреждения, что работу мне давать нельзя. Больше всего это относится к учреждениям, связанным с самоуправлением, где у меня есть большой опыт и где я хотел бы работать", — рассказал экс-мэр столицы.
Петр    2007-10-26 14:36:11    
KNAB-овцы оказались в дерьме по самые уши.-----------Знали, но скрывали. Сокрытие преступления работником, призванным его выявлять, гораздо опаснее самого преступления. Тянули время.Ждали когда "клиент" созреет.Вот и дождались на свою задницу приключения.Компромат в вашем положении, только усугубляет вашу же участь.Плохо ребята в свое время учились,вот и обделались.Коррупционеры народ ушлый и способный.Они любым KNABом,задницу способны подтереть.
KOMPROMAT.LV neatbild par portāla lasītāju ievietotiem komentāriem. KOMPROMAT.LV aicina portāla lasītājus, rakstot komentārus par publicētajiem rakstiem un ziņām, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda. Aicinājuma ignorēšanas gadījumā KOMPROMAT.LV ir tiesības dzēst neatbilstošus komentārus portālā, kā arī liegt lietotājam turpmāku pieeju portālam. Vēršam KOMPROMAT.LV lietotāju uzmanību, ka interneta vide nav anonīma vide un KOMPROMAT.LV ir pietiekami tehniskie līdzekļi, lai komentētājus identificētu.