Главная  Архив  Обращение к читателям  Пишите нам  Персоналии   Консультации
[EN] [LV]

Олигархические подпевалы делали из прокуроров коррумпантов

пострадавший от ал    2007-03-20 08:22:54    
за решетку на 10 лет Лембергса-других решений быть не может.За уничтожение вентспилсских оппонентов добрых и порядочных людей +взятки+отмывка денег+десятки других криминальных дел...
ищейка    2007-03-20 10:45:27    
Лемберг выслеживал прокуроров и подслушивал их телефонные разговоры. Не сам, конечно. Для этого есть частные детективы. В Панораме это показывали еще в прошлом году, что он слушал Элерте и Титавса.
KOMPROMAT.LV neatbild par portāla lasītāju ievietotiem komentāriem. KOMPROMAT.LV aicina portāla lasītājus, rakstot komentārus par publicētajiem rakstiem un ziņām, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda. Aicinājuma ignorēšanas gadījumā KOMPROMAT.LV ir tiesības dzēst neatbilstošus komentārus portālā, kā arī liegt lietotājam turpmāku pieeju portālam. Vēršam KOMPROMAT.LV lietotāju uzmanību, ka interneta vide nav anonīma vide un KOMPROMAT.LV ir pietiekami tehniskie līdzekļi, lai komentētājus identificētu.