Главная  Архив  Обращение к читателям  Пишите нам  Персоналии   Консультации
[EN] [LV]

Латышский "брат" - православию Пскова

Дудкин    2007-02-08 16:33:36    
А почему не дал денег какому-нибудь латвийскому храму? Это что такая новомодная система отката? И подпись на колоколах "от Солцевской братии".
Свидетель    2007-02-08 19:25:40    
А на колоколе Сакнитис написал, приказал выбить, от бротвы лотвянской. И когда он покидал Псков, город чудесным образом вдруг весь залился солнечным светом и ярко воссияли золотые церковные купола.
Свидетелю    2007-02-08 19:39:27    
И перекрестилися жители древнего города. И сказали: "Славься имя твое..." А потом замолчали. "Гадливое имя всё же у этого Сакнитиса. ГАДис".
Прихожанин    2007-03-01 17:45:30    
Дудкин - дурак!!!
KOMPROMAT.LV neatbild par portāla lasītāju ievietotiem komentāriem. KOMPROMAT.LV aicina portāla lasītājus, rakstot komentārus par publicētajiem rakstiem un ziņām, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda. Aicinājuma ignorēšanas gadījumā KOMPROMAT.LV ir tiesības dzēst neatbilstošus komentārus portālā, kā arī liegt lietotājam turpmāku pieeju portālam. Vēršam KOMPROMAT.LV lietotāju uzmanību, ka interneta vide nav anonīma vide un KOMPROMAT.LV ir pietiekami tehniskie līdzekļi, lai komentētājus identificētu.