Главная  Архив  Обращение к читателям  Пишите нам  Персоналии   Консультации
[EN] [LV]

О геях и лысом Шмитсе

vot    2006-11-30 16:55:58    
межпрочим дерьмометание (тактика секты Ледяева) из той же брошурки. Просто любопытно - у них стрельбища есть? Тренировки, нормативы?
Wild    2006-12-01 11:19:58    
A ti molodec!:D:D S chuvstvom jumora u tea vse v porjadke, toljko vot Levit - eto Starij Zavet. A posle rozdenija Hrista, vse zivut po Novomu Zavetu. Tak chto s tribuni oratj o zakonah Starova Zaveta net smisla - NE RABOTAJUT!Tak pridumala Nebesnja kanceljarija. I tebe, Janis, sovetuju uspakoitsa;) Nikogo zakidivatj kamnjami ne nado, i ubivatj toze!:D
anonymus    2006-12-01 12:58:03    
У Ледяева у сё есть, даже проводят показательные бои. Довольно интересная секта, набирает мощность.
KOMPROMAT.LV neatbild par portāla lasītāju ievietotiem komentāriem. KOMPROMAT.LV aicina portāla lasītājus, rakstot komentārus par publicētajiem rakstiem un ziņām, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda. Aicinājuma ignorēšanas gadījumā KOMPROMAT.LV ir tiesības dzēst neatbilstošus komentārus portālā, kā arī liegt lietotājam turpmāku pieeju portālam. Vēršam KOMPROMAT.LV lietotāju uzmanību, ka interneta vide nav anonīma vide un KOMPROMAT.LV ir pietiekami tehniskie līdzekļi, lai komentētājus identificētu.