Главная  Архив  Обращение к читателям  Пишите нам  Персоналии   Консультации
[EN] [LV]

«Дело подполковника Кондрашова» глазами гражданской жены

Aleksei    2006-08-21 07:25:47    
Несомненно, Кондрашов - агент 007. Сотрудник спецподразделения МВД. Удивительно, что он в этих пэпээсников решил стрелять, а не передушил голыми руками.
Наблюдатель    2006-08-21 08:57:30    
Я уверен, что "дело Кондрашова" не столь одназначно. Почему пенсионер стал стрелять? Стрелял ли именно он? Может кто-то стрелял из его пистолета? Видеозаписи происшедшего нет, а то, что творится в полицейских участках ужасает.
KOMPROMAT.LV neatbild par portāla lasītāju ievietotiem komentāriem. KOMPROMAT.LV aicina portāla lasītājus, rakstot komentārus par publicētajiem rakstiem un ziņām, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda. Aicinājuma ignorēšanas gadījumā KOMPROMAT.LV ir tiesības dzēst neatbilstošus komentārus portālā, kā arī liegt lietotājam turpmāku pieeju portālam. Vēršam KOMPROMAT.LV lietotāju uzmanību, ka interneta vide nav anonīma vide un KOMPROMAT.LV ir pietiekami tehniskie līdzekļi, lai komentētājus identificētu.