Главная  Архив  Обращение к читателям  Пишите нам  Персоналии   Консультации
[EN] [LV]

Кто и почему зарабатывает больше главы государства?

Сосед    2006-04-21 16:47:04    
А митрополит-то где? Он же у нас ездит на 17 автомобилях враз и живет аж в трех домах, на Тейке, на Кипре и в Швейцарии, а еще 28 лимонов долларов у верющих наворовал. Нет ни стыда ни совести у этого покровителя бедных...
сам думай    2006-05-25 16:00:53    
да что далеко ходить то))...Пусть посмотрят- как "бедно" живет наш главный борец с коррупцией)..Господин (товарищ) Лоскутов!!!...С чем борется..с того и имеет))..Закон жизни чиновника))
KOMPROMAT.LV neatbild par portāla lasītāju ievietotiem komentāriem. KOMPROMAT.LV aicina portāla lasītājus, rakstot komentārus par publicētajiem rakstiem un ziņām, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda. Aicinājuma ignorēšanas gadījumā KOMPROMAT.LV ir tiesības dzēst neatbilstošus komentārus portālā, kā arī liegt lietotājam turpmāku pieeju portālam. Vēršam KOMPROMAT.LV lietotāju uzmanību, ka interneta vide nav anonīma vide un KOMPROMAT.LV ir pietiekami tehniskie līdzekļi, lai komentētājus identificētu.