Главная  Архив  Обращение к читателям  Пишите нам  Персоналии   Консультации
[EN] [LV]

Neatkarīgā: Латвия погрязла в сетях Джорджа Сороса

Полуян из больницы    2006-01-10 06:51:48    
Сорос покупает одних, а кто покупает тех кто выступает против Сороса? Помнится Борис Абрамович что-то не поделил с Соросом.
4-Pa/7    2006-01-18 17:39:13    
Всё тут намного серьёзнее чем некоторые думают... Все светятся со своими IP-adress'ами не подозревая что их могут найти - а некоторые просто сидят в интернет клубах пишут сообщения и сваливают! Чем дольше это всё длиться тем хуже для некоторых!
KOMPROMAT.LV neatbild par portāla lasītāju ievietotiem komentāriem. KOMPROMAT.LV aicina portāla lasītājus, rakstot komentārus par publicētajiem rakstiem un ziņām, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda. Aicinājuma ignorēšanas gadījumā KOMPROMAT.LV ir tiesības dzēst neatbilstošus komentārus portālā, kā arī liegt lietotājam turpmāku pieeju portālam. Vēršam KOMPROMAT.LV lietotāju uzmanību, ka interneta vide nav anonīma vide un KOMPROMAT.LV ir pietiekami tehniskie līdzekļi, lai komentētājus identificētu.