Главная  Архив  Обращение к читателям  Пишите нам  Персоналии   Консультации
[EN] [LV]

БАБло оказалось фуфлом

CEBA    2005-12-13 15:00:51    
Ну надо только научиться не делать ошибки в названиях и именах, - и все получится! Банк называется Trasta komercbanka (а не comercbanka), а его должностное лицо, - Gundars Grieze (не Гриизе), - Председатель правления (а не президент). Учите матчасть, писатели. Она находится по адресу www.tkb.lv.
Админ    2005-12-13 15:00:51    
Уважаемый, СЕВА! Автору, подготовившему эту публикацию, сделан строгий выговор. Владислав Урбанс впредь обещал быть более внимательным. Спасибо, СЕВА.
KOMPROMAT.LV neatbild par portāla lasītāju ievietotiem komentāriem. KOMPROMAT.LV aicina portāla lasītājus, rakstot komentārus par publicētajiem rakstiem un ziņām, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda. Aicinājuma ignorēšanas gadījumā KOMPROMAT.LV ir tiesības dzēst neatbilstošus komentārus portālā, kā arī liegt lietotājam turpmāku pieeju portālam. Vēršam KOMPROMAT.LV lietotāju uzmanību, ka interneta vide nav anonīma vide un KOMPROMAT.LV ir pietiekami tehniskie līdzekļi, lai komentētājus identificētu.