Главная  Архив  Обращение к читателям  Пишите нам  Персоналии   Консультации
[EN] [LV]

Грянет ли в Латвии «голубая» революция?

Arnis    2005-12-13 15:00:51    
> Грянет ли в Латвии "голубая" революция? Da grjanet posle viborov hi-hi
Arnis    2005-12-13 15:00:51    
malo kto znajet, Latvija uspesno vhodit v pervuju troiku po sex industriji!!!eto jedinstvenij Latiski eksport tovar polzujusci s sprosom!
Lera    2005-12-13 15:00:51    
"Как показывает опыт, геи действительно хорошо работают с клиентами и вопреки расхожему мнению нисколько не отталкивают даже криминальных авторитетов". oni i sami etim polzujutsja potomu sto sami sideli i tam polzivalis i zdes hotjat toze samoje
KOMPROMAT.LV neatbild par portāla lasītāju ievietotiem komentāriem. KOMPROMAT.LV aicina portāla lasītājus, rakstot komentārus par publicētajiem rakstiem un ziņām, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda. Aicinājuma ignorēšanas gadījumā KOMPROMAT.LV ir tiesības dzēst neatbilstošus komentārus portālā, kā arī liegt lietotājam turpmāku pieeju portālam. Vēršam KOMPROMAT.LV lietotāju uzmanību, ka interneta vide nav anonīma vide un KOMPROMAT.LV ir pietiekami tehniskie līdzekļi, lai komentētājus identificētu.