Главная  Архив  Обращение к читателям  Пишите нам  Персоналии   Законы  Консультации
[EN] [LV]

Aivara Lemberga atbilde neapmierinātajiem e-spama saņēmējiem

Aivars Lembergs, Ventspils pilsētas domes priekšsēdētājs

  

Piektdien no rīta tūkstošiem Latvijas iedzīvotāju savās elektroniskā pasta kastītēs atrada spamu. Anonīmu, neviena neparakstītu e-pasta vēstuli, kur it kā tiek aģitēts par Aivaru Lembergu. Vēlos uzsvērt, ka man ar šo nekrietno ielaušanos cilvēku privātajā dzīvē, nosūtot nepieprasītas e-pasta vēstules, nav nekāda sakara.

Es vēlētos aicināt tiesībsargājošās iestādes izmeklēt šo gadījumu, izvērtējot, vai šīs nepieprasītās e-pasta vēstules nosūtīšana nav likuma pārkāpums. Tāpat lūdzu vērst uzmanību, ka arī vēstuli publicistam Lato Lapsam, kur tika pievilkts klāt mans vārds, bija rakstījusi anonīma persona.

Aicinu Drošības policiju izskatīt arī tādu versiju, kurā anonīmie draudi publicistam un anonīma it kā manā vārdā rakstīta vēstule nāk no viena avota.

Tāpat aicinu tiesībsargājošās iestādes pievērst uzmanību tam, vai arī tā saucamās mākslinieku akcijas rīkotāji, vai arī cilvēki, kas aiz viņiem stāv, nav kaut kādā veidā saistīti ar tiem pašiem, kas draud publicistam, it kā manā vārdā izplata e-spamu un portālā www.kompromat.lv izplata izdomājumus par mani kā VDK aģentu. Kā redzams, šie darboņi, kuri rīko pret mani vērstu akciju, neapstājas likuma rāmju priekšā. Uzskatu, ka ir sasniegta robeža, kad tiek pārkāpts ne tikai mans privātums, bet daudzu Latvijas iedzīvotāju privātās dzīves neaizskaramība.

Manuprāt, anonīmas vēstules raksta tikai «mīkstie» vai noziedznieki. Tāpēc, anonīmie darboņi, aicinu jūs nākt gaismā, ja, protams, nebaidāties izskatīties pēc ākstiem, kas pēc būtības jūs esat.

Vēlos uzsvērt, ka es, Aivars Lembergs, savas vēstules vienmēr esmu parakstījis un parakstu. Cilvēkiem, kuri ir sašutuši par piektdienas rītā saņemto e-spamu, teikšu tā — šādu vēstules tekstu neesmu spējīgs sacerēt pat pilnmēness spožumā!

Ar pretenzijām aicinu vērsties policijā, kuras pienākums ir noskaidrot anonīmā sūtījuma avotu.

Ar cieņu, Aivars Lembergs, Ventspils pilsētas Domes priekšsēdētājs