Главная  Архив  Обращение к читателям  Пишите нам  Персоналии   Законы  Консультации
[EN] [LV]

«Дело о сгоревшей свалке»: фирма-погорелец Prima M перестала платить налоги

Станислав Букайн    2017-07-03 22:09:42    
Хотите прикол? Этот весь мусор можно было бы точно так же сжечь, а тепло отправить на подогрев горячей воды летом и отопление квартир зимой! Гидролиз и пиролиз: https://youtu.be/btBQSF00NmE Но это рассказ про другую страну, про Белоруссию...
s    2017-07-03 22:52:11    
Bukaini - tur jau izdalās ne tikai siltums, bet arī toksiski dūmi. To nevar tā vienkārši dedzināt; jābūt sagatavotai tehnoloģijai. Kā zināms, tā firma šādu tehnoloģiju nebija sagatavojusi. Tāpēc izteikt mājienus, ka valsts šai sakarā ir slikta, nav korekti. Korekti ir tas, ka VVD ar Koļegovu vadībā, kā arī Jūrmalas Dome ir pieļāvusi noziedzīgu nolaidību. Ps. Jākabson, tu vairākkārt dari labu darbu, sniedzot svarīgu informāciju par sabiedrībai nozīmīgāk tēmām, kā piemēram šī. Nu kāpēc gan tu negribi palikt cilvēku atmiņā, kā objektīvs cilvēks, kuru nevar tik prasti nopirkt?!
latvietis    2017-07-04 21:03:11    
Этого Шкеле давно пора публично повесить на Домской Площади. Если бы не продажная власть, сидел бы он ещё за «педофилгейт»,хотя за ним афёр столько что при СССР давно бы к стенке поставили. А тут почти миллион сейчас украдёт. Цены на вывоз мусора заоблочные, а зарплаты рабам урезали в прошлом году почти в 2 раза. За такие деньги можно 1000(!!!) 1,5 этажных дома-сруба под ключь построить в Латгалии включая покупку земли и благоустройство. Вон под Резекне хутора по 200-300€, а эта мразь вообще совесть потерял! Будь он проклят и пусть горит в Аду весчно!
Металгора    2017-07-05 09:09:09    
Lūcija Uzkliņğe, издовно со времён 90, ещё с улброке себя проявляла в томже ключе!
Stas    2017-07-05 14:21:35    
700 Штук на уборку? Гыгыгы
KOMPROMAT.LV neatbild par portāla lasītāju ievietotiem komentāriem. KOMPROMAT.LV aicina portāla lasītājus, rakstot komentārus par publicētajiem rakstiem un ziņām, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda. Aicinājuma ignorēšanas gadījumā KOMPROMAT.LV ir tiesības dzēst neatbilstošus komentārus portālā, kā arī liegt lietotājam turpmāku pieeju portālam. Vēršam KOMPROMAT.LV lietotāju uzmanību, ka interneta vide nav anonīma vide un KOMPROMAT.LV ir pietiekami tehniskie līdzekļi, lai komentētājus identificētu.