Главная  Архив  Обращение к читателям  Пишите нам  Персоналии   Законы  Консультации
[EN] [LV]

Афера с землей: под судом нотариус Пориете и политик-бизнесмен Лаздиньш

?    2013-10-25 12:16:11    
Кто знает, что сейчас делает Мазута? Слабо верится, что деятельный Калюжный тихо сидит на пенсии.
В теме    2013-10-25 15:36:39    
Сандра Никитина (Sandra Ņikitina) выгнана из прокуратуры. Потому что закрывала дела против аферистов а-ля Лаздиньш.
Kler    2013-10-26 00:03:53    
Выгнали из прокуратуры одну, а осталось еще немало таких же закрывальщиков. Сколько одиноких старушек обобрали подобные кандитаты в большую политику никому неведомо. Пришел такой кандидат с пачкой сахара и пачкой печенья,наобещал с три короба и попросил расписаться, так и скапливается состояние- с каждой старушки по кусочку землицы.
Jur    2013-10-26 19:59:22    
Iespejams Opincane saņēmusi kukuli bet neviens to nevēlas pārbaudīt ari tiesie prieksnieki kluse! Divaini ? Ieprieks minēta lieta 2 reiz bijusi slēgta ! Izskatas mākslīgi tiek uzturēta apsidziba un 10 gadus cilveki nepamatoti apvainoti !
KOMPROMAT.LV neatbild par portāla lasītāju ievietotiem komentāriem. KOMPROMAT.LV aicina portāla lasītājus, rakstot komentārus par publicētajiem rakstiem un ziņām, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda. Aicinājuma ignorēšanas gadījumā KOMPROMAT.LV ir tiesības dzēst neatbilstošus komentārus portālā, kā arī liegt lietotājam turpmāku pieeju portālam. Vēršam KOMPROMAT.LV lietotāju uzmanību, ka interneta vide nav anonīma vide un KOMPROMAT.LV ir pietiekami tehniskie līdzekļi, lai komentētājus identificētu.