Главная  Архив  Обращение к читателям  Пишите нам  Персоналии   Законы  Консультации
[EN] [LV]

В тюрьме при странных обстоятельствах умер наркокурьер

Kler    2013-10-02 23:51:34    
Как в тюрьме может случится приступ белой горячки? У них там запои долгосрочные? Как-то неубедительно получается. Привертс, вроде, в теплых странах сидел за наркоту и опять за старое.Какой-то вечный наркокурьер.
Vadims    2013-10-03 20:42:47    
Uz doto brīdi situaciju nevajag dramatizet, jo gadījuma, ka cilveks ir miris nodarīto miesas bojajumu rezultata, tiesu medicniskā ekspertīze to noteikti konstatēs. Nu tad jau ies parasta kriminalprocesuala procedūra. attiecība uz \"balto\", nu saprotiet paši, pat ja tas nebija tā, lai svetīta tā cilvēka roka, kas ietiecās šī kretīna ģīmī. Prosti minja Gospodi.
KOMPROMAT.LV neatbild par portāla lasītāju ievietotiem komentāriem. KOMPROMAT.LV aicina portāla lasītājus, rakstot komentārus par publicētajiem rakstiem un ziņām, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda. Aicinājuma ignorēšanas gadījumā KOMPROMAT.LV ir tiesības dzēst neatbilstošus komentārus portālā, kā arī liegt lietotājam turpmāku pieeju portālam. Vēršam KOMPROMAT.LV lietotāju uzmanību, ka interneta vide nav anonīma vide un KOMPROMAT.LV ir pietiekami tehniskie līdzekļi, lai komentētājus identificētu.