Главная  Архив  Обращение к читателям  Пишите нам  Персоналии   Законы  Консультации
[EN] [LV]

DK Daugava отказалась от сделки с Абдулмуслимовым. Эрик Екабсонc винит спецслужбы

allahu akbar    2012-08-13 14:13:03    
молодцы латыши ! поставили на место горе блатных ! а то распоясались тут ребятки, хотели как в россии беспредел тупой навязать, теперь гденибудь в воронеже будут блатовать ! московские чехи их к себе не возьмут ! там им рога обламают ! бес человек дудаева а дудаев враг Кадырова так что там им токо в армию к Кадырову
to allahu akbar    2012-08-13 14:26:01    
Мышь стала танцевать на столе... Бес привык, что власть продается. Но в поледнее время многое изменилось. А мышь все танцевала на столе.
KOMPROMAT.LV neatbild par portāla lasītāju ievietotiem komentāriem. KOMPROMAT.LV aicina portāla lasītājus, rakstot komentārus par publicētajiem rakstiem un ziņām, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda. Aicinājuma ignorēšanas gadījumā KOMPROMAT.LV ir tiesības dzēst neatbilstošus komentārus portālā, kā arī liegt lietotājam turpmāku pieeju portālam. Vēršam KOMPROMAT.LV lietotāju uzmanību, ka interneta vide nav anonīma vide un KOMPROMAT.LV ir pietiekami tehniskie līdzekļi, lai komentētājus identificētu.