Главная  Архив  Обращение к читателям  Пишите нам  Персоналии   Законы  Консультации
[EN] [LV]

Урбанович отправился в Москву, не предупредив президиум Сейма. В это время за него голосовали другие (видео)

Белогвардеец    2012-05-01 22:44:17    
Бывший секретарь ЦК комсомола Латвии , а ныне 5 -ая колонна в Латвии, ездил в Москву на консультацию к представителям авторитарного режима... Потеряли страх и совесть товарищи \"краснозадые\", а местная пустоватая и блеющая демократия, не сознаюшая опасность, играет в поддавки с бывшими коммунистами. Демократия должна быть с кулаками. Хватит блеять!
Artis    2012-05-04 19:16:51    
URBANOVI4u ot Rossoji nuzni djengi i on soset ih vesma uda4no,Rossiji opponennti ot fasistov v Latviji .Kazdij polu4il ot vstre4ji SVOJE!!!!!!!!!!
KOMPROMAT.LV neatbild par portāla lasītāju ievietotiem komentāriem. KOMPROMAT.LV aicina portāla lasītājus, rakstot komentārus par publicētajiem rakstiem un ziņām, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda. Aicinājuma ignorēšanas gadījumā KOMPROMAT.LV ir tiesības dzēst neatbilstošus komentārus portālā, kā arī liegt lietotājam turpmāku pieeju portālam. Vēršam KOMPROMAT.LV lietotāju uzmanību, ka interneta vide nav anonīma vide un KOMPROMAT.LV ir pietiekami tehniskie līdzekļi, lai komentētājus identificētu.