Главная  Архив  Обращение к читателям  Пишите нам  Персоналии   Законы  Консультации
[EN] [LV]

Министр экономики Павлютс пожаловался в KNAB на деутата Рижской думы Пулкса

valentin    2012-03-28 10:49:24    
Esli dali denjgi na detei respect i uvazuha samoe glavnoe ctobi ispoljzovalisj po naznacheniju,kstati Docenko bil horoshim trenerom detskim,no a esli moiku ustroili to nado nakazatj
to valentin    2012-03-28 16:08:33    
Не на детей а на своего сына! И адрес этой футбольной шарашки зарегистрирован на домашний адрес Пулкса! То есть он сам себе из порта деньги и перечислил а теперь говорит что был не в курсе!? Ага, конечно, член правления порта и не в курсе? Это что? Скрытая форма отката? Ну, Пулкс известный мастер тихих, подковёрных откатных технологий Надеюсь теперь его воровская песенка спета!
KOMPROMAT.LV neatbild par portāla lasītāju ievietotiem komentāriem. KOMPROMAT.LV aicina portāla lasītājus, rakstot komentārus par publicētajiem rakstiem un ziņām, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda. Aicinājuma ignorēšanas gadījumā KOMPROMAT.LV ir tiesības dzēst neatbilstošus komentārus portālā, kā arī liegt lietotājam turpmāku pieeju portālam. Vēršam KOMPROMAT.LV lietotāju uzmanību, ka interneta vide nav anonīma vide un KOMPROMAT.LV ir pietiekami tehniskie līdzekļi, lai komentētājus identificētu.