Главная  Архив  Обращение к читателям  Пишите нам  Персоналии   Законы  Консультации
[EN] [LV]

KNAB просит призвать к уголовной ответственности бывшего работника банка

sahar i solj    2011-10-28 15:36:08    
interesno skolj verojaten bil kidok so storoni rabotnika, a tak, 50 wtuk adekvatnaja cena za pokupku svoego 4ela v banke.
kler    2011-10-28 20:14:02    
Взяли почтальона-переговорщика и сделали крайним.Судя по срокам, торги шли почти два месяца,и,по всей видимости,конечный результат не удовлетворил бизнесмена,а засланное ранее вернуть уже было невозможно.Банки отдельная тема коррупции в частном секторе.
KOMPROMAT.LV neatbild par portāla lasītāju ievietotiem komentāriem. KOMPROMAT.LV aicina portāla lasītājus, rakstot komentārus par publicētajiem rakstiem un ziņām, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda. Aicinājuma ignorēšanas gadījumā KOMPROMAT.LV ir tiesības dzēst neatbilstošus komentārus portālā, kā arī liegt lietotājam turpmāku pieeju portālam. Vēršam KOMPROMAT.LV lietotāju uzmanību, ka interneta vide nav anonīma vide un KOMPROMAT.LV ir pietiekami tehniskie līdzekļi, lai komentētājus identificētu.