Главная  Архив  Обращение к читателям  Пишите нам  Персоналии   Законы  Консультации
[EN] [LV]

Собственность Петериса Шмидре пошла с молотка

Петя, Петя    2010-12-26 20:31:06    
Петя! Помню как пару лет назад вы с Валерой стояли на сцене как состоявшиеся выходцы из комсомола. Мы все рукоплескали, жаль... Опять пирамида подвела?
Copmanis    2010-12-27 21:58:26    
Pēteris ar Valēriju stāvēja uz skatuves Kongresu namā Kr.Valdemāra ielā nevis pirms pāris gadiem, bet pirms kādiem desmit gadiem. Tas bija vienā no komjaunaunatnes gadadienām. Pēc tam notika baltkrievu ansambļa PESŅARI koncerts.
KOMPROMAT.LV neatbild par portāla lasītāju ievietotiem komentāriem. KOMPROMAT.LV aicina portāla lasītājus, rakstot komentārus par publicētajiem rakstiem un ziņām, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda. Aicinājuma ignorēšanas gadījumā KOMPROMAT.LV ir tiesības dzēst neatbilstošus komentārus portālā, kā arī liegt lietotājam turpmāku pieeju portālam. Vēršam KOMPROMAT.LV lietotāju uzmanību, ka interneta vide nav anonīma vide un KOMPROMAT.LV ir pietiekami tehniskie līdzekļi, lai komentētājus identificētu.