Главная  Архив  Обращение к читателям  Пишите нам  Персоналии   Законы  Консультации
[EN] [LV]

Битва за урожай: чиновники Рижской думы убирают картошку на поле своей начальницы

?    2010-09-12 18:55:19    
Как еще использовать чиновников Рижской думы?! Шлесерс, хватит воровать! Собирай картошку!!!
ex-domnieks    2010-09-12 19:02:12    
Rasma vienmer ir macejusi vadibai dirsa list! Visi dome zina,ka vina maina partijas un jumtus atkariba no politiskas situacijas,visi zina,ka vinai tur ir radu un partijas biedru kantoris.Vel vairak-vina pat sektantu atbalstu ir ieguvusi,ieliekot par savu vietnieci sektanti un PLL exdeputati RD Ainu Krukli... Vina kopa ar oranzo Ariju Stabinu (no Dzivoklu parvaldes) septejas taa,ka dzirksteles skist... Un visi RD to zina...
J    2010-09-13 06:34:34    
Ну и что? Всегда труд приветствовался! И в колхозы раньше отправляли! Кайф! Свежий воздух! Шаровая картошка! А сег. Она стоит не дёшево.
Copmanis    2010-09-14 07:07:57    
To Freimani iecēla amatā Gundara Bojāra un Sergeja Dolgopolova laikā un tad viņa pārstāvēja PCTVL. Vispār viņa vienmēr bija reti pretīga dāma. Kopš tiem laikiem Freimane ir kļuvusi par šleseristi un izmanto savus darbiniekus ne tikai personīgā kartupeļu laukā. Vai tikai viņa neliek saviem darbiniekiem darba laikā veikt sev kunilignusu? Viņa pēc tādas izskatās.
KOMPROMAT.LV neatbild par portāla lasītāju ievietotiem komentāriem. KOMPROMAT.LV aicina portāla lasītājus, rakstot komentārus par publicētajiem rakstiem un ziņām, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda. Aicinājuma ignorēšanas gadījumā KOMPROMAT.LV ir tiesības dzēst neatbilstošus komentārus portālā, kā arī liegt lietotājam turpmāku pieeju portālam. Vēršam KOMPROMAT.LV lietotāju uzmanību, ka interneta vide nav anonīma vide un KOMPROMAT.LV ir pietiekami tehniskie līdzekļi, lai komentētājus identificētu.