Главная  Архив  Обращение к читателям  Пишите нам  Персоналии   Законы  Консультации
[EN] [LV]

За что уволили Лифшица?

вот оно что выясняется    2010-07-22 20:54:24    
Похоже, правда, что главные воры сидят в Думе. Под видом обьединения домупралений, хотят консолидировать все откаты в одни руки Радзевича. Интересно, Ушаков в доле или его за дурачка держат?
Čukča    2010-07-23 08:52:13    
Patiesībā rakstiņš ir ne par ko. Lifšica kungs pats uzrakstīja iesniegumu, saņēma kompensāciju un tika atbrīvots no amata uz paša vēlēšanos. Tādā veidā Radzēvičs atbrīvoja visus namu pārvaldniekus, izņemot Rīgas pašvaldības SIA Zemgale vadītāju Valdi Holbergu, kuru atbrīvoja pēc panta. V.Holbergs uzreiz iesniedza prasību tiesā un tā noteikti tiks izskatīta. Jāpiebilst, ka V.Holbergs bija Sergeja Dolgopolova partijas JAUNAIS CENTRS dibinātājs, bet JAUNAIS CENTRS ir politiskās savienības SASKAŅAS CENTRS sastāvdaļa. Vārdu sakot, ja atrastos kāds drosmīgs žurnālists, tad Holberga kungs tam varētu izstāstīt daudz vairāk interesanta nekā Lifšic.
шустрый    2010-07-23 18:20:55    
То что воруют,это ясно,пока неясно кто.Но судя по желанию обьединить необьединяемое,кондовое ворьё сидит в Думе и это не ЦС.Кого там Радзевич представляет?
gnus    2010-07-23 20:22:22    
vor,srazu vidno
гражданин     2010-07-25 15:51:04    
и куда теперь этому старому еврею идти
KOMPROMAT.LV neatbild par portāla lasītāju ievietotiem komentāriem. KOMPROMAT.LV aicina portāla lasītājus, rakstot komentārus par publicētajiem rakstiem un ziņām, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda. Aicinājuma ignorēšanas gadījumā KOMPROMAT.LV ir tiesības dzēst neatbilstošus komentārus portālā, kā arī liegt lietotājam turpmāku pieeju portālam. Vēršam KOMPROMAT.LV lietotāju uzmanību, ka interneta vide nav anonīma vide un KOMPROMAT.LV ir pietiekami tehniskie līdzekļi, lai komentētājus identificētu.