Главная  Архив  Обращение к читателям  Пишите нам  Персоналии   Законы  Консультации
[EN] [LV]

Grindeks выходит из конфедерации работодателей после скандала между акционерами

2010    2010-04-14 06:31:10    
А что, раньше не было видно кто он такой? \"Танцор\" и \"певец\", который круче любого нацкадра. В нём ярко выражен комплекс \"желания понравиться\" и быть для латышского народа своим \"в доску\".Для этого ему и мыла не надо...
reality    2010-04-14 06:41:48    
даже очень странно, что г-н Липман этого раньше не просек. Одни только похождения Гаврилова в латышской среде чего только стоят. .....ся и не раздуться.
KOMPROMAT.LV neatbild par portāla lasītāju ievietotiem komentāriem. KOMPROMAT.LV aicina portāla lasītājus, rakstot komentārus par publicētajiem rakstiem un ziņām, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda. Aicinājuma ignorēšanas gadījumā KOMPROMAT.LV ir tiesības dzēst neatbilstošus komentārus portālā, kā arī liegt lietotājam turpmāku pieeju portālam. Vēršam KOMPROMAT.LV lietotāju uzmanību, ka interneta vide nav anonīma vide un KOMPROMAT.LV ir pietiekami tehniskie līdzekļi, lai komentētājus identificētu.