Главная  Архив  Обращение к читателям  Пишите нам  Персоналии   Законы  Консультации
[EN] [LV]

США не могут перебороть коррупцию в Латвии

А где фотки    2010-03-25 14:13:59    
Садауски с двумя мущинами - которыми пугали дети Садаускиса? Может там собака порылась и в двум лимонам евро было пикантное дополнение :-)?
!!!    2010-03-25 23:33:56    
da SC s Сергей Долгополов vsjakimi i Ushakovomi i Urbanovičami tokijez`e vori i grabiteli kak vse TP , JL , LPP !!!! Vse tam pidarasi odinakovije .
Коля    2010-03-26 03:15:39    
Ну хоть в этой области мы не победимы!Даже США бессильна! Слава Зирга-Латвия!!!!! Слава!!!!!))))
rico    2010-03-27 19:41:11    
CRU vsjo znaet,i sceta nasih vishih gospod,i ih nedvizemost nacinaja s Londona do Karib,hocu skozat odno,cto ot svojei sovesti neubezat,i kakimi bi hitrovij... vi bi nebili pridotsa otvecat,jesli ni zdes to tam tocno...
KOMPROMAT.LV neatbild par portāla lasītāju ievietotiem komentāriem. KOMPROMAT.LV aicina portāla lasītājus, rakstot komentārus par publicētajiem rakstiem un ziņām, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda. Aicinājuma ignorēšanas gadījumā KOMPROMAT.LV ir tiesības dzēst neatbilstošus komentārus portālā, kā arī liegt lietotājam turpmāku pieeju portālam. Vēršam KOMPROMAT.LV lietotāju uzmanību, ka interneta vide nav anonīma vide un KOMPROMAT.LV ir pietiekami tehniskie līdzekļi, lai komentētājus identificētu.