Главная  Архив  Обращение к читателям  Пишите нам  Персоналии   Законы  Консультации
[EN] [LV]

Глава МВД Линда Мурниеце уволила Алдиса Лиелюксиса

obats    2009-05-14 09:20:09    
Mums ir tikai vienīgā iespēja - nomainīt visu valsts politisko varu pilnā komplektā! Domāju, ka starp 2,5 miljoniem Latvijas iedzīvotāju atradīsies pietiekoši daudz talantīgu dažādu profesiju pārstāvju, lai varētu aizstāt kretxxxus, kuri domā, ka viņi ir neaizstājami uz mūžīgiem laikiem ! 

знахарь    2009-05-14 17:48:48    
прислужник нововременной-оранжевой банды будет теперь читать лекции и получать по 5000, передавая свой опыт - как услужить ворам. Или пойдет в помошники к Калвитису в латтелеком, который НВ разменяли с оранжевыми. А между тем простые менты будут месяцами ждать свою 300 латовую зарплату.
L.Grantins LRTT,H-86    2009-05-17 11:46:15    
Lieljuksis, nelietis kurs \"piesedza\" slepkavas un parejos mafiozos elementus.Nelietis jau pasos genos !!! Pec Tiesiskuma atgusanas Latvija, tiks tiesats par NODEVIBU un sadarbibu ar arvalstu noziedzigajam institucijam !!!(bijusajiem KGB)
KOMPROMAT.LV neatbild par portāla lasītāju ievietotiem komentāriem. KOMPROMAT.LV aicina portāla lasītājus, rakstot komentārus par publicētajiem rakstiem un ziņām, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda. Aicinājuma ignorēšanas gadījumā KOMPROMAT.LV ir tiesības dzēst neatbilstošus komentārus portālā, kā arī liegt lietotājam turpmāku pieeju portālam. Vēršam KOMPROMAT.LV lietotāju uzmanību, ka interneta vide nav anonīma vide un KOMPROMAT.LV ir pietiekami tehniskie līdzekļi, lai komentētājus identificētu.