Главная  Архив  Обращение к читателям  Пишите нам  Персоналии   Законы  Консультации
[EN] [LV]

Профсоюз полицейских: cпасательная служба растратила 775 тысяч латов

Житель Булдури    2009-03-22 20:25:56    
Я просто в шоке! Пожарным не хватает денег, обрезали до минимума и более. В то же время руководство в тихомолку закупает по бешенным ценам. Здесь явно работа для КНАБовцев.
Алекс    2009-03-24 09:24:18    
Пенцис был есть и будет корупционером, давно пора вывести его на чистую воду. То же самое было ранее в Гос. Полиции. Ясное дело, что разница в цене пошла им в карман, вместе с лоббированной фирмой на закупки.
KOMPROMAT.LV neatbild par portāla lasītāju ievietotiem komentāriem. KOMPROMAT.LV aicina portāla lasītājus, rakstot komentārus par publicētajiem rakstiem un ziņām, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda. Aicinājuma ignorēšanas gadījumā KOMPROMAT.LV ir tiesības dzēst neatbilstošus komentārus portālā, kā arī liegt lietotājam turpmāku pieeju portālam. Vēršam KOMPROMAT.LV lietotāju uzmanību, ka interneta vide nav anonīma vide un KOMPROMAT.LV ir pietiekami tehniskie līdzekļi, lai komentētājus identificētu.