Главная  Архив  Обращение к читателям  Пишите нам  Персоналии   Законы  Консультации
[EN] [LV]

Шефлер остановил стройку

Ross    2009-02-20 13:44:14    
Latvijas balzams-деценалезироват !!! вернут Latvijas balzamsна круги сvоя !!! и возбыдит проверку прехода Latvijas balzams в его собственност !!!
Шофер    2009-02-22 16:33:27    
Еще одна долб--бская стройка,а городские власти как всегда тупее всех тупых болванов-сколько людей будут приезжать на машинах к этому комплесу и где их будут парковать??? Латыши-чиновники никогда не отличались большим умом!
KOMPROMAT.LV neatbild par portāla lasītāju ievietotiem komentāriem. KOMPROMAT.LV aicina portāla lasītājus, rakstot komentārus par publicētajiem rakstiem un ziņām, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda. Aicinājuma ignorēšanas gadījumā KOMPROMAT.LV ir tiesības dzēst neatbilstošus komentārus portālā, kā arī liegt lietotājam turpmāku pieeju portālam. Vēršam KOMPROMAT.LV lietotāju uzmanību, ka interneta vide nav anonīma vide un KOMPROMAT.LV ir pietiekami tehniskie līdzekļi, lai komentētājus identificētu.