Главная  Архив  Обращение к читателям  Пишите нам  Персоналии   Законы  Консультации
[EN] [LV]

Куда глядит архиепископ?

Юрий Тарасюк    2008-09-17 19:45:12    
Александру из удлиненного гей-модиля Infiniti вообще на это плевать. Лишь бю долю заносили. Когда Валерий Красносельский, муж сестры Александра решил тоже купить Infiniti ему бвыло указано на несоотвествие гей-мобилю. Приходится кататься на скромном Ниссане.
Т.     2008-09-17 19:48:43    
Если за могилами не будут ухаживать, то владельцы кладбища их уничтожат. А на месте древних могил возведут склепы для элиты. Во времена кризиса кладбище может понадобиться многим.
D.    2008-09-18 07:30:38    
Shurik teperj s Melnikom tusuet. Gey-club
Янка в коротких коричневых штанах    2008-10-14 18:13:56    
Ой как писать хочется!
KOMPROMAT.LV neatbild par portāla lasītāju ievietotiem komentāriem. KOMPROMAT.LV aicina portāla lasītājus, rakstot komentārus par publicētajiem rakstiem un ziņām, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda. Aicinājuma ignorēšanas gadījumā KOMPROMAT.LV ir tiesības dzēst neatbilstošus komentārus portālā, kā arī liegt lietotājam turpmāku pieeju portālam. Vēršam KOMPROMAT.LV lietotāju uzmanību, ka interneta vide nav anonīma vide un KOMPROMAT.LV ir pietiekami tehniskie līdzekļi, lai komentētājus identificētu.