Главная  Архив  Обращение к читателям  Пишите нам  Персоналии   Законы  Консультации
[EN] [LV]

Аферисты увели со счета в «Парэксе» почти 65 тыс. латов

Жуть    2006-08-28 18:04:48    
Удивительная история. Дали такую сумму денег без лишних вопросов. Похоже. оператор в доле. Хотя сумма не особо большая. Было бы чем делиться?!
Nils    2006-08-29 05:54:04    
А может у этого Рашида деньги кончились, вот он и провернул аферу, взяв в долю двух бомжих исполнительниц. Рашид известный хитрец, а восток дело тонкое. Хотя Parex не простая организация. Там Оника - серьезный сыщик.
Name    2006-09-14 15:01:59    
Не удивляюсь... В парексе еще и не такие штучки проворачивали.. :(
KOMPROMAT.LV neatbild par portāla lasītāju ievietotiem komentāriem. KOMPROMAT.LV aicina portāla lasītājus, rakstot komentārus par publicētajiem rakstiem un ziņām, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda. Aicinājuma ignorēšanas gadījumā KOMPROMAT.LV ir tiesības dzēst neatbilstošus komentārus portālā, kā arī liegt lietotājam turpmāku pieeju portālam. Vēršam KOMPROMAT.LV lietotāju uzmanību, ka interneta vide nav anonīma vide un KOMPROMAT.LV ir pietiekami tehniskie līdzekļi, lai komentētājus identificētu.