Главная  Архив  Обращение к читателям  Пишите нам  Персоналии   Законы  Консультации
[EN] [LV]

Российский миллионер Антонов приобрел особняк в Юрмале

Aleksei    2006-08-23 20:19:19    
А Шефлер дачу прикупил прямо рядом с Вайрой. Теперь у них общий забор. Вот они там резвятся. Соседи, понимаешь.
CTRL    2006-08-24 20:56:08    
Однако не сходится 7 место рейтинга с вашими же данными из списка российских долларовых милиардеров http://www.kompromat.lv/pics/forbs_boiki.jpg
Otvet    2006-08-25 06:51:45    
Каждое рооссийское СМИ составляет свой рейтинг миллиардеров. http://www.kompromat.lv/pics/forbs_boiki.jpg - это журнал Форбс, а в заметке про Антонова приводятся данные газеты "Коммерсант". Кроме того миллардеры зачастую садятся в тюрьму с конфискацией.
KOMPROMAT.LV neatbild par portāla lasītāju ievietotiem komentāriem. KOMPROMAT.LV aicina portāla lasītājus, rakstot komentārus par publicētajiem rakstiem un ziņām, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda. Aicinājuma ignorēšanas gadījumā KOMPROMAT.LV ir tiesības dzēst neatbilstošus komentārus portālā, kā arī liegt lietotājam turpmāku pieeju portālam. Vēršam KOMPROMAT.LV lietotāju uzmanību, ka interneta vide nav anonīma vide un KOMPROMAT.LV ir pietiekami tehniskie līdzekļi, lai komentētājus identificētu.